Seuran toimihenkilöt
Puheenjohtaja, Fanituotevastaava Lehtonen Janne jajaou@hotmail.com 0400214363
Varapuheenjohtaja, Johtokunnan jäsen, Tiedotusvastaava Oksanen Tiia tiiaok@hotmail.com +358 40 029 1985
Johtokunnan jäsen, Varainhankintavastaava, Varainhankintavastaava Ahonen Kari kari.ahonen@ect.fi 0445678256
Johtokunnan jäsen, Juniorijaoston puheenjohtaja Hallman Jarkko jarkko.hallman@teleste.com 0403516266
Johtokunnan jäsen, Varainhankintavastaava, Varainhankintavastaava Larkela Olli olli.larkela@outlook.com +358 44 3098916
Johtokunnan jäsen, Pelinohjaaja Tutor, Erotuomarivastaava Mäkinen Joni jonmak@utu.fi +358 400 612967
Johtokunnan jäsen, Kausijulkaisuvastaava Nurmi Tenho tenho.nurmi@s-taroil.fi 0400-481177
Johtokunnan jäsen, Fanituotevastaava Oksanen Jari ilmio.oksanen@gmail.com 040 573 4208
Johtokunnan jäsen Sällylä Kim kim.sallyla@wihuri.fi 040 839 8050
Johtokunnan varajäsen Heino Rami ramiheino@gmail.com 0445566167
Johtokunnan varajäsen Vina Saku saku.vina@gmail.com +358505985926
Toiminnanjohtaja, Rahastonhoitaja, Jopox pääkäyttäjä Anttila Tomi toiminnanjohtaja@maskunpalloseura.fi 0445352221
Valmennuspäällikkö Laaksonen Rami valmennus@maskunpalloseura.fi 040 5199242
Fortum Tutor Kannisto Kari karikannisto228@gmail.com 0406453667